Lista podręczników

Rok szkolny 2022/23:

Lista podręczników do klasy pierwszej czteroletniego liceum ogólnokształcącego:

lista podręczników – liceum czteroletnie (po VIII klasie) – klasa I

lista podręczników – liceum czteroletnie (po VIII klasie) – klasa II

UWAGA! – prosimy o zapoznanie się przed zakupem:

1. Język angielski. Prosimy jeszcze nie kupować podręczników. Zostaną dobrane zależnie od poziomu aktualnej znajomości języka przez uczniów – po teście kompetencji, przeprowadzonym w pierwszych dniach nowego roku szkolnego.

2. Fizyka. Niezależnie od podręcznika używanego w poprzednich latach, do fizyki należy zakupić książkę wydawnictwa NOWA ERA z serii Odkryć fizykę. Zakres podstawowy. – Numer podręcznika odpowiedni do klasy (1-3).

3. Religia i etyka. Ze względu na grupy łączące różne oddziały, podręczniki z religii i etyki proszę zakupić dopiero po konsultacji z nauczycielem prowadzącym przedmiot.

4. Historia i teraźniejszość. W tym roku w klasie pierwszej zostanie wprowadzony nowy przedmiot. Prosimy o zakup podręcznika Historia i teraźniejszość. Klasa 1 wyd. WSiP.

5. Pozostałe przedmioty. Z pozostałych przedmiotów obowiązują kontynuacje książek z serii, z których uczniowie korzystali w poprzednim roku szkolnym.

6. Szkoła podstawowa. Podręczniki do szkoły podstawowej są dotowane, nie trzeba ich kupować.