Wyniki egzaminu ósmoklasisty 2020

Mimo że, wnioskując na podstawie średnich krajowych, tegoroczny egzamin ósmoklasisty okazał się dla młodzieży trudniejszy niż poprzedni, uczniowie naszej szkoły poradzili sobie z nim bardzo dobrze. Gratulujemy wszystkim zdającym! Średnie wyniki zamieszczamy poniżej.

Godziny pracy sekretariatu w okresie wakacji

Do 30 lipca 2020 roku sekretariat szkoły pozostaje nieczynny. Od 31 lipca do 14 sierpnia sekretariat pracuje w godzinach od 9:00 do 14:00. Od 17 sierpnia sekretariat będzie czynny od 8:00 do 16:00. Wszystkim zainteresowanym rekrutacją przypominamy, że istnieje możliwość kontaktu bezpośrednio z dyrektorem szkoły pod numerem telefonu: 511 055 122.

SommerDACHLiche Inspirationen

W poniedziałek 15.06.2020 r. uczniowie  drugiej klasy naszego liceum oraz ósmej klasy szkoły podstawowej wraz z germanistką z dr Beatą Brachaczek-Świerkot uczestniczyli online w innowacyjnym projekcie edukacyjnym z języka niemieckiego: „SommerDACHLiche Inspirationen”. Uczniowie wykazywali się znajomością języka niemieckiego i ciekawostek realioznawczych związanych z Republiką Federalną Niemiec, Austrią i Szwajcarią i Lichtensteinem, a nauczyciele hospitowali i monitorowali działania […]