Szkolne spotkanie opłatkowe

Szkolne spotkania wigilijne należą już do tradycji, podobnie jak przygotowanie przez młodzież przedstawienia o tematyce skłaniającej do świątecznej refleksji nad tym,co w życiu ważne. I w tym roku liczne grono uczestników (składające się z dyrekcji, nauczycieli, uczniów z rodzicami oraz z naszych absolwentów) spotkało się w szkolnej auli, by obejrzeć spektakl i wspólnie zaśpiewać kolędy. Następnie, łamiąc się opłatkiem, życzyliśmy sobie wszystkiego, co najlepsze na Święta Bożego Narodzenia i na cały nadchodzący Nowy Rok. Na końcu zasiedliśmy do obficie zastawionych stołów, gdzie degustowaliśmy przygotowane przez uczniów i rodziców potrawy oraz świąteczne wypieki. Wspólne biesiadowanie trwało długo i było okazją do wymiany przepisów kulinarnych, ale i opinii na temat uzdolnień aktorskich i tanecznych naszych uczniów.

Dziękujemy pani reżyser Magdalenie Zych i całemu zespołowi aktorskiemu za dostarczenie widzom wyjątkowych przedświątecznych wzruszeń. Serdeczne podziękowania kierujemy też w stronę wszystkich, którzy wzięli udział w przygotowaniu wigilijnego poczęstunku.