Świetne wyniki naszych maturzystów

Z dumą informujemy, że nasi maturzyści osiągnęli doskonałe wyniki egzaminów i świetnie wypadli na tle uczniów innych szkół. Z matematyki na poziomie podstawowym zajęli pierwsze miejsce wśród katowickich szkół, drugie w województwie i szóste w Polsce, z kolei z historii sztuki drugie miejsce w Katowicach. Poniżej przedstawiamy szczegółowe dane dotyczące poszczególnych przedmiotów:

– Matematyka (p. podstawowy): 1. miejsce na 52 szkoły w Katowicach, 2. miejsce na 577 szkół w województwie.
– Matematyka (p. rozszerzony): 5. miejsce na 38 szkół w Katowicach, 30. miejsce na 414 szkół w województwie.
– J. angielski (p. podstawowy): 9. miejsce na 52 szkoły w Katowicach, 56. miejsce na 577 szkół w województwie.
– J. polski (p.podstawowy): 10. miejsce na 52 szkoły w Katowicach, 73 miejsce na 577 szkół w województwie.
– Historia sztuki: 2. miejsce na 11 szkół w Katowicach, 5. miejsce na 96 szkół w województwie.
– Fizyka: 6. miejsce na 20 szkół w Katowicach, 64. miejsce na 200 szkół w województwie.

Serdecznie gratulujemy naszym maturzystom i trzymamy kciuki za ich dalsze sukcesy!